Nowy plac zabaw w Wólce Rakowskiej

W ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2019” Gmina Krasnosielc pozyskała dofinansowanie w kwocie 10 000,00 zł na realizację projektu pn. „Wyposażenie placu zabaw w miejscowości Wólka Rakowska”. W ramach tej inwestycji zakupiono duży zestaw zabawowy, podwójną huśtawkę dla dzieci, bujak sprężynowy oraz huśtawkę typu ważka. Ponadto dla wzbogacenia atrakcyjności miejsca zamontowano stolik do gry w szachy/ warcaby wraz z 2 siedziskami. Na placu zainstalowano elementy towarzyszące typu: ławka rekreacyjna oraz kosz na śmieci. Całkowity koszt inwestycji to 20 387,25 zł.