Gminne Zawody Strażackie 2019

8 września 2019 roku na Placu Targowym w Nowym Krasnosielcu odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Krasnosielc.

Celem zawodów była popularyzacja wśród społeczeństwa zagadnień z zakresu ochrony przeciwpożarowej, mobilizowanie do stałego doskonalenia umiejętności obsługi sprzętu pożarniczego, ocena stanu wyszkolenia strażaków, wyłonienie najlepszych drużyn oraz przygotowanie do startu w zawodach powiatowych, które odbędą się 15 września w Karniewie.

Chęć wzięcia udziału w turnieju wyraziło 10 jednostek. Rozegrano jedną konkurencję, którą było ćwiczenie bojowe. Na tegorocznych zawodach w Krasnosielcu obecny był również Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckiem Arkadiusz Gołębiewski.

Sędzią głównym był st. kpt. mgr Michał Kacprzycki.

Najszybszą jednostką okazała się OSP z Amelina, w składzie: Wacław Jan Kaczyński, Mariusz Morawski, Wojciech Kaszuba, Sebastian Zduniak, Damian Kowalczyk, Wojciech Kowalczyk, Jarosław Kowalczyk, Zbigniew Górski, Piotr Biedrzycki.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

I. OSP Amelin,

II. OSP Grądy

III. OSP Pienice

IV. OSP Chłopia Łąka

V. OSP Drążdżewo

VI. OSP Raki

VII. OSP Krasnosielc

VIII. OSP Wola Włościańska

IX. OSP Wólka Drążdżewska

X. OSP Niesułowo

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy startującym drużynom za udział w zawodach, a Jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych za stałą współpracę oraz gotowość bojową i pomoc mieszkańcom gminy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »