Amelin ponownie mistrzem powiatu w unihokeju

W dniu 16.11.2019 r. na hali sportowej w Gąsewie, wzięliśmy udział w powiatowych zawodach w unihokeju klas VII – VIII. Nasi chłopcy nie dali szans swoim przeciwnikom, wygrywając wszystkie mecze i ponownie, po roku przerwy stanęli na najwyższym stopniu podium. Wspaniałe zawody dla naszej drużyny!

Grupa B:

SP Amelin – SP Szelków 3:1 (bramki: 2x Maciej Ryłka, Jakub Kowalczyk)

SP Amelin – SP Rzewnie 3:1 (bramki: Maciej Ryłka, Jakub Kowalczyk, Mikołaj Gwiazda)

SP Amelin – SP Drążdżewo 8:3 (bramki: 3x Jakub Kowalczyk, 2x Marcin Rutkowski, 2x Maciej Ryłka, Kacper Ryfa)

Półfinał:

SP Amelin – SP Gąsewo 5:1 (bramki: 2x Maciej Ryłka 2x Marcin Rutkowski, Jakub Kowalczyk)

Finał:

SP Amelin – SP Szelków 5:1 (bramki: 2x Maciej Ryłka, 2x Jakub Kowalczyk, Marcin Rutkowski)

Skład: Damian Gołota, Oskar Szcześniak (bramkarze)- Jakub Kowalczyk (kapitan), Kacper Ryfa, Marcin Rutkowski, Maciej Ryłka, Mikołaj Gwiazda, Karol Mroczkowski.

Za zajęcie pierwszego miejsca otrzymaliśmy medale, dyplom i puchar, no i najważniejsze- awansowaliśmy na zawody między powiatowe, w których wystąpimy już wiosną 🙂

Opiekun:

Tomasz Rogala