Amelin drugą drużyną w mistrzostwach między powiatu w unihokeju!

Amelin drugą drużyną w mistrzostwach między powiatu w unihokeju!

W poniedziałek 09.12 pojechaliśmy do Czerwina na drugi etap zawodów w unihokeju chłopców, klas VII – VIII. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, a jeden mecz trwał 18 minut. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół: SP Czerwin – zwycięzca zawodów w powiecie ostrołęckim, SP Czernice Borowe- zwycięzca w powiecie przasnyskim, SP Andrzejewo- zwycięzca powiatu ostrowskiego, SP nr 1 Wyszków – zwycięzca powiatu wyszkowskiego i nasza szkoła jako zwycięzca w powiecie makowskim.

Wyniki meczów:

SP Amelin – SP Andrzejewo 6:0

bramki: 3x Jakub Kowalczyk, Maciej Ryłka, Kacper Ryfa i Marcin Rutkowski

SP Amelin – SP Czerwin 2:0

bramki: Jakub Kowalczyk, Maciej Ryłka.

SP Amelin – SP Czernice Borowe 3:2

bramki: Jakub Kowalczyk x2, Maciej Ryłka.

SP Amelin – SP Nr 1 Wyszków 0:1

Tabela końcowa:

  1. SP Nr.1 Wyszków 8 pkt
  2. SP Amelin 6 pkt
  3. SP Czernice Borowe 4 pkt
  4. SP Andrzejewo 2 pkt
  5. SP Czerwin 0 pkt.

Ponownie byliśmy o krok od sprawienia dużej sensacji. W ostatnim meczu minimalnie ulegliśmy, bardzo utytułowanej i najlepszej w całym turnieju szkole z Wyszkowa. Porażka spowodowała, że zawody kończymy na 2 miejscu. Jest mały niedosyt, ale też i historyczny sukces, bo ponownie po dwóch latach przerwy, zajmujemy drugie miejsce w między powiecie Wielkie brawa dla naszej drużyny za charakter i walkę na 100% w każdym meczu!

Skład drużyny:

Damian Gołota (bramkarz) – Jakub Kowalczyk (kapitan), Maciej Ryłka, Marcin Rutkowski, Kacper Ryfa, Michał Żebrowski, Paweł Rynkowski, Mikołaj Gwiazda i Karol Mroczkowski.

Opiekun: Tomasz Rogala.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »