Uroczyste pożegnanie Pani Mirosławy i Pani Ireny odchodzących na emeryturę

11 stycznia 2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Mirosławy i Pani Ireny odchodzących na zasłużoną emeryturę.

Pani Mirosława przepracowała ponad 44 lata. Z Urzędem Gminy związana była od 1975 roku, pracując głównie na stanowisku inspektora ds. podatkowych. Natomiast Pani Irena przepracowała ponad 41 lat. Swoją pracę rozpoczęła w1978 roku w Urzędzie Gminy, a następnie w Ośrodku Pomocy Społecznej w Krasnosielcu. Podczas spotkania Wójt Gminy, w krótkim przemówieniu podziękował Paniom za ogromny wkład pracy na rzecz gminy i lokalnej społeczności. Wszyscy pracownicy życzyli bohaterkom tej uroczystości, przede wszystkim długich lat zdrowia i powodzenia na emeryturze. Do życzeń dołączony został „certyfikat emeryta”, bukiet kwiatów i drobny upominek.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »