Gorące podziękowania za wieloletnią pracę

4 marca 2020 roku odbyła się XV Sesja Rady Gminy Krasnosielc, podczas której Gospodarz Gminy złożył sprawozdanie z realizacji planów inwestycyjnych, jak również najważniejszych wydarzeń w gminie z ostatniego okresu. Na sesję przybył również Starosta – Zbigniew Deptuła, który omawiał inwestycje, jakie powiat ma przeprowadzić na terenie naszej gminy m.in. podkreślał konieczność przeprowadzenia prac remontowych w budynku szkoły średniej w Krasnosielcu. Bacznymi obserwatorami obrad byli uczniowie Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu.

Dodatkowym punktem wspólnego spotkania były podziękowania składanie przez Wójta Gminy Krasnosielc oraz Przewodniczącą Rady Gminy na ręce odchodzących już na emeryturę: Pani Ireny Kurzac oraz Pani Stanisławy Gołaszewskiej.

Praca obu Pań była trudna, ale ukierunkowana na pomoc drugiemu człowiekowi za co serdecznie im dziękujemy.