Dzień Kobiet w Krasnosielcu

7 marca 2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu odbył się Dzień Kobiet. Wójt Gminy – Paweł Ruszczyński przywitał wszystkie Panie i złożył im w dniu ich święta najserdeczniejsze życzenia. Dla wszystkich Kobiet przygotowane były symboliczne kwiatki. Nasze drogie Panie, jak co roku bawiły się świetnie. Uczestniczki spotkania miały również szansę wziąć udział w losowaniu i wygrać drobny upominek. Ponadto, dla wszystkich Kobiet z okazji ich święta zaśpiewał sam Wójt Gminy Krasnosielc.

Mamy nadzieję, że już za rok chętnych do świętowania Pań będzie jeszcze więcej, zabawa będzie jeszcze bardziej udana… a wszystkim Paniom życzymy wszystkiego co najlepsze.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »