Wsparcie dla osób starszych

Wsparcie dla osób starszych, chorych, samotnych,
mieszkających na terenie Gminy Krasnosielc

Osoby starsze, chore, samotne, które nie są w stanie samodzielnie zrobić podstawowych zakupów spożywczych oraz higienicznych i nie mają bliskich, którzy mogliby je zrobić, mogą skorzystać z pomocy pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnosielcu.
Mieszkańcy potrzebujący pomocy mogą dzwonić od poniedziałku do piątku, w godz. od 7.00 do 14.00 pod nr telefonu 297175072 i zgłaszać swoje potrzeby.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do rodzin i sąsiadów seniorów o zapewnienie swoim bliskim szczególnej opieki oraz zaopatrzenie ich w niezbędne produkty spożywcze, wodę
oraz artykuły higieniczne.