Stary budynek w nowej odsłonie

Dobiegły końca prace modernizacyjne budynku dawnej zlewni mleka w Bagienicach Szlacheckich. Dzięki wykonaniu generalnego remontu budynek ten będzie służył mieszkańcom Bagienic jako świetlica wiejska. W ramach inwestycji przeprowadzono prace termomodernizacyjne, wymienione zostało pokrycie dachowe, ułożona została kostka na schodach wejściowych oraz przeprowadzono prace wewnątrz budynku tj. wykonanie podwieszanych sufitów, tynkowanie ścian, malowanie, ułożenie płytek łazienkowych i podłogowych oraz instalacja grzejników.

Za przeprowadzenie prac remontowych Gmina Krasnosielc zapłaciła łącznie kwotę 191 600,00 zł.