Gmina dla Michałka

Słyszeliście Państwo, a na pewno większość Państwa słyszała historię małego Michasia. Michaś ma 14 miesięcy mieszka w gminie Nur i walczy z SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni. Jedynym dla niego ratunkiem jest bardzo kosztowna terapia, na którą jego rodzina musi zebrać 9 milionów złotych. Na chwilę obecną dzięki ludziom o dobrych sercach udało się zebrać ponad 6 milionów złotych, jednak do końca zbiórki daleka jeszcze droga. Pomagać można w różny sposób: dokonując wpłat, wystawiając rzeczy na licytacje, zbierając nakrętki, organizując różnego rodzaju zbiórki.

Aby pomóc rodzinie Gmina Krasnosielc przekazała na licytację różnorodne gadżety z herbem gminy. Zebrane pieniądze zasilą zbiórkę Michasia.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »