Setne urodziny Mieszkańca gminy Krasnosielc !

W kwietniu 2021 roku mieszkaniec naszej gminy, Pan Tadeusz Parzychowski obchodził setną rocznicę urodzin. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu 21 maja 2021 Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński wraz z zastępcą kierownika delegatury w Ostrołęce Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Panią Agnieszką Krupińską, w obecności rodziny jubilata złożyli mu najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, pogody ducha oraz kolejnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu.

Najstarszy mieszkaniec Gminy Krasnosielc otrzymał kwiaty, list gratulacyjny oraz pamiątkowy grawer.

W imieniu mieszkańców naszej gminy jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje, a także wyrazy uznania i szacunku. Życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat pełnych rodzinnego ciepła, radości i miłości.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »