MAMY NOWĄ CUKIERNIĘ! – Myślami ze słodkościami…

Od niedawna na mapie gminy gościmy nowo powstałą cukiernię Myślami ze słodkościami. Jak mówi właściciel Przemysław Myślak miejsce to powstało z zainteresowania cukiernictwem i niepohamowaną chęcią zjedzenia czegoś słodkiego. By móc połączyć pasję z pracą i smacznymi ciastami postanowiłem stworzyć to miejsce. Dodaje też, że wszystkie ciasta, desery (kopce kreta, leśny mech, serniki oreo, panna cotta czy mini beza), monoporcje (musy o różnych smakach) i inne słodkości tworzone są z naturalnych produktów. Wykonujemy artystyczne torty w dowolnych kształtach, pieczemy ciasta i muffinki – wszystko co potrzebujesz na wszelakie okazje – urodziny, imieniny, rocznice, śluby, chrzciny, komunie …. i każdą inną chwilę godną świętowania! Torty, które dla Państwa tworzymy są niepowtarzalne – wlewamy w nie kreatywną duszę i okraszamy Waszymi pomysłami a co najważniejsze używamy naturalnych składników! W ofercie posiadamy różnorodne smaki ciast wykonanych ze zdrowych zamienników cukru.

Serdecznie zapraszamy po zawsze świeże i smaczne wypieki do naszej cukierni. Prowadzimy również sprzedaż przy zakładzie produkcyjnym oraz realizujemy zamówienia w mniejszych porcjach.

 

 

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »