Kolejne środki w wysokości 881 581,71 zł. dla Gminy Krasnosielc

27 października 2021 r. odbyło się podpisanie umów z Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego.

Gmina Krasnosielc miała przyjemność bycia gospodarzem spotkania z marszałkiem województwa mazowieckiego Adamem Struzikiem, przedstawicielem sejmiku województwa mazowieckiego radnym Mirosławem Augustyniakiem oraz przedstawicielami szczebla lokalnego – gmin sąsiednich.

W efekcie tego spotkania wójt Paweł Ruszczyński podpisał umowę o udzielenie dotacji z budżetu województwa mazowieckiego, dzięki czemu zyskaliśmy 881 581,71 zł. w budżecie gminnym na przebudowę drogi gminnej nr 210307 Krasnosielc – Wola Józefowo – granica gminy. Podczas rozmów poruszono tematy ważne z perspektywy naszej gminy oraz zapowiedziano dalszą współpracę celem ich realizacji.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i miłe spotkanie.