zawiadomienie o terminie XXVIII Sesji Rady Gminy Krasnosielc

ZAWIADOMIENIE O TERMINIE XXVIII SESJI RADY GMINY KRASNOSIELC

Dnia 15 grudnia br. (tj. środa) o godz. 9:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Krasnosielcu odbędzie się XXVIII Sesja Rady Gminy Krasnosielc.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.

2. Sprawdzenie obecności .

3. Stwierdzenie prawomocności obrad.

4. Przedstawienie i przegłosowanie ewentualnych zmian w porządku obrad sesji.

5. Zatwierdzenie protokołu z obrad poprzedniej sesji.

6. Informacja Wójta Gminy z realizacji zadań i wniosków w okresie między sesjami.

7. Pytania i odpowiedzi na interpelacje radnych.

8. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii i innym uzależnieniom w Gminie Krasnosielc w 2022 roku”.

9. Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w Klubie „Senior+” w Krasnosielcu.

10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz warunków i trybu składania deklaracji za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

11. Podjęcie uchwały zmiany uchwały w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej dla Województwa Mazowieckiego.

12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Krasnosielc na 2021 r.

13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Krasnosielc na lata 2021 – 2027.

14. Wolne wnioski i sprawy organizacyjne.

15. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy