Nowe zaplecze szatniowo sanitarne wraz z wyposażeniem boiska

29 listopada zakończyły się prace dotyczące realizacji zadania pn. Rozwój zaplecza szatniowo-sanitarnego oraz wyposażenia boiska piłkarskiego w Krasnosielcu”. Przedmiotem operacji było posadowienie kontenerów sanitarnych pełniących funkcję zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku piłkarskim w Krasnosielcu. Zaplecze szatniowo-sanitarne składa się z obiektu 5-cio modułowego,
w którym znajdują się niezbędne dla sportowców pomieszczenia tj. dwie szatnie, dwa pomieszczenia
z toaletami i prysznicami, szatnią dla sędziego wraz z osobną łazienką, biura i magazynu na sprzęt sportowy. Ponadto w ramach zadania wykonano system nawodnienia boiska oraz dwa nowe piłkochwyty w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Na realizację inwestycji Gmina Krasnosielc otrzymała dofinansowanie ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2021” w kwocie 191 250,00. Całkowita wartość zadania to 283 323,89 zł.


Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »