Uzyskanie wsparcia na podjęcie działalności gospodarczej – spotkanie informacyjno-szkoleniowe.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zielony Szlak Niziny Mazowieckiej” zaprasza mieszkańców z obszaru gmin: Maków Mazowiecki, Czerwonka, Różan, Szelków, Młynarze, Sypniewo, Krasnosielc, Płoniawy-Bramura, zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na podjęcie działalności gospodarczej na spotkanie informacyjno-szkoleniowe.

KIEDY?

30 marca 2022 roku, od godz. 10:00 -14.00

Formularz zgłoszenia dostępny pod linkiem https://forms.gle/2pZpzFLE7Gf58ssS6

oraz na naszej stronie internetowej www.lgdzielonyszlak.pl

GDZIE?

Spotkanie on-line w aplikacji Microsoft Teams

Link do spotkania otrzymają Państwo drogą mailową na adres wpisany w formularzu.

OPIS:

W ramach planowanego naboru wniosków nr 4/2022 dotyczącego przedsięwzięcia 3.2.1. „Nowe Inicjatywy Gospodarcze Źródłem Rozwoju Gospodarczego Obszaru Zielonego Szlaku Niziny Mazowieckiej” zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjno-szkoleniowym on line na temat zasad ubiegania się o przyznanie pomocy w zakresie poddziałania 19.2 „Wsparcie na Wdrażanie Operacji w Ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność”.

PLANOWANY PROGRAM SPOTKANIA:

1) Rejestracja uczestników.

2) Rozpoczęcie spotkania i przywitanie uczestników.

3) Omówienie obowiązujących w ramach naboru warunków udzielenia wsparcia.

4) Omówienie lokalnych kryteriów wyboru operacji dla przedsięwzięcia 3.2.1.

5) Omówienie Procedury wyboru i oceny operacji wraz z Procedurą przeprowadzania naborów wniosków.

6) Omówienie wniosku o przyznanie pomocy wraz z wymaganymi załącznikami.

7) Pytania i odpowiedzi.

8) Podsumowanie spotkania.

9) Zakończenie

WYMAGANIA:

własny komputer/laptop, dostęp do Internetu, podstawowa umiejętność obsługi Windows.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla uczestników.