Uwaga Oszuści

!!! Uwaga Oszuści !!!

Szanowni mieszkańcy, w ostatnim okresie, dostajemy informację o aktywności pewnych ludzi, podających się za firmy współpracujące z Gminą Krasnosielc, namawiających do podpisania umowy na instalację fotowoltaiczną, wymianę pieców itp.

Uprzejmie informujemy, iż Gmina nie współpracuje z żadną firmą z ww. zakresu, a każda namowa do podpisania umowy wiąże się udostępnianiem danych osobowych osobom trzecim.

Prosimy poinformować osoby starsze, aby uważały na nieznajomych, podających się za współpracowników Gminy, jak również o czytanie dokumentów, które zamierzają podpisać.