Gminny Dzień Dziecka w Gminie Krasnosielc

W niedzielne popołudnie 5 czerwca, grupa 220 dzieci z Gminy Krasnosielc bawiła się wspólnie przy GOK. Były wspólne zabawy, konkursy zespołowe, integracyjne oraz wspólne tańce. Malowanie twarzy, zjeżdżalnie, strefa malucha, mega planszówki oraz przejażdżki konno w siodle i bryczką.

Dzięki wsparciu firmy UNIPLAST dzieci otrzymały upominki firmowe, gadżety reklamowe z okazji 22 rocznicy powstania firmy. Ze stoiska znakowania rowerów prowadzonego przez Policję skorzystało 15 osób

W organizacji Gminnego Dnia Dziecka pomagali wolontariusze z Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu.Była piękna pogoda oraz miła atmosfera. Wszystkim dzieciom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia z okazji ich święta

Zapraszamy do Galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »