„DZIKI PIĄTEK” z Kołem Łowieckim „ODYNIEC NIEPORĘT”

10 czerwca br. z inicjatywy 37 Koła Łowieckiego „Odyniec Nieporęt” odbyło się spotkanie w kompleksie edukacyjnym w Budziskach, udostępnionym przez Nadleśnictwo Parciaki, mające na celu edukację przyrodniczą i łowiecką jak też integrację lokalnej społeczności.

W spotkaniu uczestniczyło ponad 130 dzieci z terenów Gminy Krasnosielc i Gminy Płoniawy-Bramura.

Na uczestników czekała moc atrakcji m.in. pokaz ptaków drapieżnych, prezentacja sygnałów łowieckich, quizy i konkursy z zakresu przyrody, ekologii i łowów.

Dzieci mogły pojeździć konno, nauczyć się podstaw resuscytacji i zapoznać się z wyposażeniem ratunkowym ochotniczej straży pożarnej.

Koło Łowieckie „Odyniec Nieporęt” zaprezentowało najważniejsze zagadnienia z zakresu kynologii łowieckiej.

Po tak intensywnym dniu, na uczestników czekał obiad polowy i słodki deser.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia wideorelacji ze spotkania.

Link do filmu→ https://www.youtube.com/watch?v=3Nzs31Lc798