Rozbiórka remizy OSP Drążdżewo rozpoczęta. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

Niedawno pisaliśmy o dofinansowaniu na budowę nowej remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Drążdżewie.

Ale by można zacząć budować, najpierw trzeba zburzyć. I jak zwykle nie zawiedliście. Prace rozbiórkowe zostały sprawnie rozpoczęte i są przeprowadzane dzięki zaangażowaniu strażaków i mieszkańców Drążdżewa.

W związku z powyższym pragniemy Wam serdecznie podziękować za Waszą pracę włożoną w rozbiórkę remizy. Bez Was nie byłoby to możliwe. Mamy nadzieję, iż nowa remiza pomoże druhom OSP Drążdżewo w ich pracy, a świetlica umożliwi wszystkim wspólnie, miło i aktywnie spędzać czas.

Budowa nowej remizy rozpocznie się wiosną przyszłego roku.

Poniżej kilka zdjęć z postępu prac.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »