ZAWIADOMIENIE O TERMINIE XXXIV SESJI RADY GMINY KRASNOSIELC

Dnia 29 sierpnia br. (tj. poniedziałek) o godz. 8:00 w budynku Urzędu Gminy w Krasnosielcu odbędzie się XXXIV Sesja Rady Gminy Krasnosielc.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.

2. Sprawdzenie obecności .

3. Stwierdzenie prawomocności obrad.

4. Przedstawienie i przegłosowanie ewentualnych zmian w porządku obrad sesji.

5. Zatwierdzenie protokołu z obrad poprzedniej sesji.

6. Informacja Wójta Gminy z realizacji zadań i wniosków w okresie między sesjami.

7. Pytania i odpowiedzi na interpelacje radnych.

8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Rady Gminy Krasnosielc w sprawie zasad udzielania i rozmiaru zniżek tygodniowego, obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycielom, którym powierzono stanowisko kierownicze oraz w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć niektórych nauczycieli, obowiązujących w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Krasnosielc.

9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Krasnosielc na rok szkolny 2022/203.

10. Podjęcie uchwały w sprawie zarządzenia wyborów w sołectwie Ruzieck.

11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Krasnosielc na 2022 r.

12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Krasnosielc na lata 2022 – 2028.

13. Wolne wnioski i sprawy organizacyjne.

14. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy