Zawiadomienie o terminie XLI Sesji Rady Gminy Krasnosielc

Dnia 23 marca br. (tj. czwartek) o godz. 10:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w  Krasnosielcu odbędzie się XLI Sesja Rady Gminy Krasnosielc.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Sprawdzenie obecności .
  3. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  4. Przedstawienie i przegłosowanie ewentualnych zmian w porządku obrad sesji.
  5. Zatwierdzenie porządku obrad.
  6. Zatwierdzenie protokołu z obrad poprzedniej sesji.
  7. Informacja Wójta Gminy z realizacji zadań i wniosków w okresie między sesjami.
  8. Pytania i odpowiedzi na interpelacje radnych.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy parkowi w Krasnosielcu.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie nie wyrażenia zgody na wyodrębnienie w budżecie gminy środków stanowiących fundusz sołecki w 2024 roku.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Statutów Sołectw na terenie Gminy Krasnosielc.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Krasnosielc w roku 2023.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Krasnosielc na 2023 r.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Krasnosielc na lata 2023 – 2028
  15. Wolne wnioski i sprawy organizacyjne.
  16. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy