100. rocznicę powstania wytwórni Warner Bros

W dniu dzisiejszym, celebrując 100. rocznicę powstania wytwórni Warner Bros., odsłonięto tablice pamiątkowe w parku w Krasnosielcu, któremu nadano imię Braci Warner.

Od dziś możemy również szczycić się pierwszym w gminie muralem przypominającym, że twórcy światowego kina pochodzą z Krasnosielca.

Dziękujemy Marcie Czajkowskiej za wyjątkowy i przepyszny tort.

Dziękujemy wolontariuszom z Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu, wcielającym się w postaci z kreskówek wytwórni Warner Bros. za uświetnienie imprezy.

Dziękujemy również Wypożyczalni Kostiumów BAJKA z Krasnosielca za udostępnienie kostiumów oraz dyrektorom szkół, nauczycielom i uczniom za niezawodność, a mieszkańcom za obecność.

Poniżej zamieszczamy linki to materiałów telewizyjnych:

Warner Bros. obchodzi sto lat. Jak powstawała potęga kina i telewizji – TVN24

Polskie korzenie Jacka Warnera – historia założycieli wytwórni Warner Bros. – Dzień Dobry TVN

Warner Bros. obchodzi 100-lecie istnienia – TVN24