Gminny Dzień Dziecka w Gminie Krasnosielc

28 maja 2023r. odbył się Gminny Dzień Dziecka w Krasnosielcu, przedsięwzięcie społeczno -kulturalne przeznaczone zarówno dla dzieci jak i całych rodzin.

Dzięki współfinansowaniu prze Samorząd Województwa Mazowieckiego udało się zapewniliśmy różne atrakcje: były dwie dmuchane zjeżdżalnie, byk rodeo i stoisko ze słodkościami, a do tego różne zabawy.

Dwuosobowe zespoły brały udział w biegu na orientację, sprawdzaliśmy ile wynosi rekord utrzymania się na „szalonym byku rodeo”, była konkurencja dla wprawnej dłoni i oka- rozbijanie balonów oraz inne. W strefie „klockolandi” rozgościli się najmłodsi uczestnicy. Na placu przy GOK było także kolorowe stoisko biblioteki, z kiermaszem książki.

W trakcje trwania imprezy odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród.

Pierwszą nagrodę w postaci talonu na wakacyjną wycieczkę z GOK do Majalandu wylosowała Katarzyna Maliszewska. W okresie wakacji GOK przygotował bogata ofertę zajęć stacjonarnych oraz wyjazdowych, w tym wycieczki dla dzieci i rodzin. Zapraszamy wszystkich chętnych. Jest w czym wybierać.

Druga nagroda, w postaci talonu na kwotę 300 zł do sklepu sportowego w Przasnyszu, ufundowana przez Pana Pawła Ruszczyńskiego, trafiła do Michaliny Ochenkowskiej.

Losowano także, trzy zestawy kosmetyczne, ufundowane przez stoisko Oriflame, które było wystawione w trakcie imprezy, a wylosowane osoby to: Alicja Borowa, Magdalena Kiliańczyk i Julia Pera.

Dziękujemy za miłe popołudnie i wspólna zabawę. Na imprezie było około 150 dzieci.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »