Kolejne dwie promesy o wartości 8 mln dla Krasnosielca

11 października Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński odebrał kolejne 2 promesy o łącznej wartości 8 mln złotych przyznane w ramach Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Edycja ósma.

Pierwsza promesa obejmuje realizację zadania pn. „Przebudowa infrastruktury drogowej w Gminie Krasnosielc wraz z zakupem sprzętu do jej utrzymania – etap I” i dotyczy przebudowy drogi w Woli Włościańskiej oraz zakupu maszyn do utrzymania dróg gminnych.

Przewidywana wartość inwestycji: 2 105 263,16 zł.

Wartość dofinansowania 2 000 000,00 zł.

Druga promesa obejmuje realizację zadania pn. „Przebudowa infrastruktury drogowej w Gminie Krasnosielc – II etap” i dotyczy przebudowy dróg gminnych w msc. Raki, Krasnosielc, Nowy Sielc, Niesułowo, Pieczyska, Zwierzyniec, Elżbiecin, Ruzieck i Drążdżewo.

Przewidywana wartość inwestycji: 6 315 789,47 zł.

Wartość dofinansowania 6 000 000,00 zł.