50 litrów bezcennego daru!

W sobotę, 25 listopada br. w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyło się spotkanie z okazji 65-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Podczas tej uroczystości dziękowano wszystkim krwiodawcom i nagradzano najbardziej zasłużonych. W gronie nagrodzonych krwiodawców znalazł się również mieszkaniec naszej gminy Pan Janusz Matyjasik z Papiernego Borku gm. Krasnosielc, który oddał 50 litrów krwi, ratując zdrowie i życie innych. Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński miał zaszczyt pogratulować i wręczyć nagrodę Panu Januszowi.

 Krew jest bezcennym darem, dlatego dziękujemy za Pańską determinację, dobre serce i życzymy dużo zdrowia!

 

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »