Najlepszy pączek karnawału 2024

Składamy serdeczne gratulacje dla WSZYSTKICH Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Krasnosielc, które wzięły udział w konkursie kulinarnym „Najlepszy pączek karnawału 2024” w powiecie makowskim.
Konkurs odbył się w świetlicy wiejskiej w Głażewie-Święszkach, gm. Młynarze, gdzie po raz drugi zorganizowało go Stowarzyszenie Kobiety wspierają Kobiety. Z zaproszenia skorzystało 19 Kół Gospodyń Wiejskich. W konkursie brano pod uwagę walory smakowe, wygląd pączka oraz nadzienie.Pierwsze miejsce zajęło KGW Zaciszanka z Zacisza Starego gm. Płoniawy-Bramura.  Koło otrzymało voucher o wartości 1000 zł do sklepu Media Markt. Drugie miejsce i voucher o wartości 500 zł otrzymało KGW Niesułowo.
Wyróżniono także dwa koła: KGW Ogony i KGW Nowy Sielc. Koła otrzymały vouchery po 300 zł.