Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

8 lutego 2024 r. odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W turnieju wzięło udział 16 uczestników w trzech grupach wiekowych: grupa I – uczniowie szkół podstawowych klas I-IV, grupa II – uczniowie szkół podstawowych klas V-VIII, grupa III – uczniowie szkół ponadpodstawowych. Po części pisemnej i serii pytań ustnych czołowe miejsca zajęli:
grupa I:
1. Karol Zduniak – Szkoła Podstawowa w Rakach
2. Wiktoria Ryłka – Szkoła Podstawowa w Amelinie
3. Lena Grabowska – Szkoła Podstawowa w Amelinie

grupa II:
1. Zuzanna Tupacz – Szkoła Podstawowa w Rakach
2. Dawid Wilkowski – Szkoła Podstawowa w Amelinie
3. Błażej Zadrożny – Szkoła Podstawowa w Drążdżewie

grupa III:
1. Krzysztof Daliga – Zespół Szkół w Krasnosielcu

Do eliminacji powiatowych turnieju zakwalifikowali się następujący uczniowie: Karol Zduniak, Zuzanna Tupacz, Krzysztof Daliga. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju i zapraszamy w przyszłym roku.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »