Złote Gody 2024

W niedzielę 25 lutego 2024 roku jubileusz Złotych Godów obchodziło 15 par z naszej Gminy, które związek małżeński zawarły w 1972 i 1973 roku.

Wręczenie medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” poprzedziła Msza Święta w intencji Jubilatów w kościele pw. Świętego Jana Kantego w Krasnosielcu, którą odprawił ksiądz proboszcz Wojciech Zyśk.

Następnie jubilaci udali się do Gminnego Ośrodka Kultury w Krasnosielcu.  Dekoracji  medalami w imieniu prezydenta RP dokonał Wójt Gminy Paweł Ruszczyński wraz z przewodniczącą Rady Gminy Panią Ewą Grabowską. Pary otrzymały kwiaty oraz  pamiątkową grawerowaną statuetkę.

Wójt Gminy Krasnosielc pod adresem dostojnych Jubilatów skierował słowa uznania za godne i długie pożycie małżeńskie, życząc jednocześnie kolejnych lat życia w zdrowiu, szczęściu i wzajemnej miłości.

Uroczystość uświetnił występ utalentowanych dzieci z Przedszkola w Krasnosielcu przygotowanych przez Panie Marzenę Wnuk oraz Annę Orzeł. Nie zabrakło okolicznościowego tortu oraz symbolicznej lampki szampana.

W imieniu mieszkańców naszej gminy serdecznie gratulujemy wyjątkowego jubileuszu.  Życzymy zdrowia, miłości i radości na kolejne wspólne lata.