Sesja podsumowująca mijającą kadencję

26 marca obyła się LI Sesja Rady Gminy. Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński podsumował mijającą kadencję, podczas której na gminę spadły dodatkowe zadania jak również pewne trudności i ograniczenia związane z pandemią COVID czy panującą  wojną na Ukrainie. Jednak mimo to  złożyliśmy prawie 100 wniosków o dofinansowanie różnych zadań inwestycyjnych, na które wydatkowane było 45 mln zł. Przebudowaliśmy 33 km dróg gminny za ponad 17 mln zł oraz wykonanych został wiele innych inwestycji takich jak: budowa parkingu przy kościele w Drążdżewie Małym, budowa remizy w Drążdżewie, przebudowa stawu w Pienicach, modernizacja świetlic wiejskich i placów zabaw czy modernizacja oświetlenia ulicznego.

Na koniec posiedzenia Wójt wraz Przewodniczącą Rady Gminy podziękowali wszystkim za współpracę, pomoc i działania na rzecz rozwoju naszej gminy. W dowód wdzięczności radni oraz sołtysi otrzymali pamiątkowe dyplomy.

 

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »