Dożynki Powiatowe 2024

W dniu wczorajszym mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Dożynkach Powiatowych, które odbyły się w Węgrzynowie. W podziękowaniu za zabrane plony naszą gminę reprezentował wieniec przygotowany przez sołectwo Budy Prywatne. Szczególne podziękowania składamy Państwu Jolancie i Romanowi Gacioch za obecność i wszelką pomoc przy organizacji.

Bardzo gorąco dziękujemy Paniom z KGW z Grądów za przygotowanie smakołyków, poświęcenie własnego czasu i reprezentowanie naszej gminy podczas dożynek. Dziękujemy również całej delegacji dożynkowej oraz wszystkim mieszkańcom naszej gminy za obecność.