Sportowe sukcesy naszej młodzieży

W marcu na hali w Różanie zostały rozegrane PIMS w siatkówce chłopców Szkół Podstawowych. Nasza drużyna w składzie: Konrad Goliaszewski, Marian Lipski, Marcin Rybacki, Damian Wronowski, Dominik Daliga, Łukasz Glinka, Krzysztof Maluchnik i Bartłomiej Kurzyński Opiekun: Tomasz Rogala trafiła do grupy B. W pierwszym meczu nasi chłopcy pokonali SP Rzewnie 2:0, następnie nieznacznie ulegli SP nr.1 w Makowie Mazowieckim 1:2 i na koniec zmagań w grupie pewnie 2:0 ograli SP w Sypniewie. Uzyskane wyniki pozwoliły zająć pierwsze miejsce w grupie. W pojedynku półfinałowym po zaciętym meczu pokonujemy 2:1 SP w Gąsewie, a w finale czekała już drużyna gospodarzy . Ciekawe widowisko, dobra gra i dużo emocji(szczególnie w drugim secie przegranym na przewagi) pozwoliło ostatecznie zająć drugie miejsce.Unihokej
Również w marcu dziewczęta z PG wzięły udział w PIMS w unihokeju dziewcząt . Zawody zostały rozegrane w systemie „każdy z każdym”. W pierwszym spotkaniu nasza reprezentacja pokonała PG Gąsewo 4:0, następnie gładko uległa Czerwonce 0:5, po wyrównanym meczu remisujemy z Szelkowem 2:2, a na koniec wysoko pokonujemy Rzewnie 4:0. Po zsumowaniu punktów nasze Gimnazjum zajęło III miejsce, bezkonkurencyjna okazała się drużyna z Czerwonki.
Skład drużyny: Katarzyna Kołakowska, Magdalena Kołakowska, Aleksandra Niestępska, Weronika Ferenc, Nikole Grabowska , Justyna Olkowska, Sylwia Goliaszewska, Marta Radomska, Klaudia Ciuchta, Marta Zabielska. Opiekun: Szymon Kołakowski
***
Największym osiągnięciem mogą się poszczycić chłopcy ze SP. W rozegranych 23. II zawodach w unihokeju nasza reprezentacja pod okiem Pana Grzegorza Gałązki okazała się bezkonkurencyjna, pokonując kolejno SP Gąsewo 3:1, SP nr. 1 Maków Mazowiecki 11:0!, SP Płoniawy 5:2 i SP Czerwonka 4:2. Pierwsze miejsce, okazały puchar i awans do zawodów między powiatowych, a te zostały rozegrane 16.III W Chudku. W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z SP Kaczkowo Nowe, wynik okazały bo aż 8:0, następnie ulegamy gospodarzom 1:5, pokonujemy pewnie SP Somianka 4:0, a na koniec rywalizacji remisujemy 1:1 z SP w Krzynowłodze Małej. Siedem zdobytych punktów daje nam dobre drugie miejsce, całe zawody wygrała drużyna gospodarzy która pokonała wszystkich przeciwników.
Skład drużyny: Konrad Goliaszewski, Marian Lipski, Marcin Rybacki, Damian Wronowski, Dominik Daliga, Łukasz Glinka, Bartłomiej Kurzyński, Gabriel Nurczyk, Adam Gałązka, Jakub Czarkowski, Norbert Ruszkowski, Łukasz Lipiński, Łukasz Siemiatkowski, Krzysztof Maluchnik. Opiekun: Grzegorz Gałązka.