Nasi przedszkolacy uczestniczą w programie „Bezpieczna droga”.

Wytwórnia Prefiksów LNB realizuje program promujący bezpieczeństwo wśród najmłodszych, do którego zaprosiła również nasze przedszkole. Prowadzona akcja obejmuje tereny wiejskie i polega na dostarczeniu przez Pana policjanta informacji na temat bezpieczeństwa na drodze i wyposażeniu dzieci w kamizelki i opaski odblaskowe oraz książeczki z łamigłówkami pokazującymi w formie zabawy kwestie bezpieczeństwa pieszych na drogach. W działania włączyła się mama naszej wychowanki współpracująca z firmą LNB Pani Agnieszka Ochenkowska, która wyposażyła dzieci w ołówki z logo firmy.

Bardzo dziękujemy za przeprowadzoną akcję i mamy nadzieję na dalszą współpracę z firmą LNB.

Anna Godlewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »