Chłopcy z Amelina trzecią drużyną w powiecie makowskim w unihokeju

W minioną sobotę na hali SP nr 2 w Makowie Mazowieckim uczestniczyliśmy w zawodach powiatowych w unihokeju chłopców klas IV – VI. W zawodach wzięło udział 8 drużyn, rozlosowanych do dwóch grup. Nasza szkoła trafiła do grupy A wraz z SP Krasnosielc, SP Gąsewo i SP Raki. W rozgrywkach grupowych nie daliśmy szans żadnemu przeciwnikowi i z 9 punktami awansowaliśmy do półfinału. Tam czekał nas mecz z SP Rzewnie. W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2, chociaż w ostatnich minutach sytuacji do zdobycia zwycięskiej bramki mieliśmy bez liku, niestety piłka już więcej nie wpadła do siatki i o awansie do finału zadecydowały rzuty karne. Niestety w rzutach karnych okazaliśmy się gorsi przegrywając 1:2. Na koniec czekał nas mecz o 3 miejsce. Chyba całą złość z przegranego półfinału udało się dobrze wykorzystać bo zdeklasowaliśmy Krasnosielc 5:0, ostatecznie zajmując 3 miejsce w turnieju 🙂 W finale SP z Szelkowa pokonała Rzewnie 2:1 zostając mistrzami naszego powiatu.

Wyniki meczów grupowych:

SP Amelin – SP Gąsewo 3:1 bramki: 2 x Maciej Ryłka, Mikołaj Gwiazda.

SP Amelin – SP Krasnosielc 1:0 bramka: Mikołaj Gwiazda.

SP Amelin – SP Raki 6:1 bramki: 6 x Maciej Ryłka

Półfinał:

SP Amelin – SP Rzewnie 2:2 bramki: 2 x Maciej Ryłka

o 3 miejsce:

SP Amelin – SP Krasnosielc 5:0 bramki: 2x Maciej Ryłka, 2x Mikołaj Gwiazda, Igor Mroczkowski.

Skład drużyny:

Szymon Morawski, Oskar Szcześniak (bramkarze) – Wiktor Kowalczyk, Karol Mroczkowski, Igor Mroczkowski, Mikołaj Gwiazda, Maciej Ryłka (c), Paweł Rutkowski.

Zajmując III miejsce otrzymaliśmy dyplom, puchar i medale.

Gratulacje dla całej ekipy 🙂

Tomasz Rogala

Nauczyciel wf

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »