Budowa parkingu na Placu Kościelnym

Logo PROW 2007-2013Kolejną istotną inwestycją była budowa parkingu wraz chodnikiem i oświetleniem na Placu Kościelnym w Krasnosielcu. Zamontowano tu elementy małej architektury: ławki, kosze na śmieci oraz lampy oświetleniowe. Powstał też parking przy przedszkolu, a droga pomiędzy domem nauczyciela, a budynkiem byłego ZGKiM została wyłożona kostką brukową. Projekt nie tylko przyczynił się do zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców, ale w dużej mierze pozytywnie wpłynął na poprawę estetyki naszej gminnej miejscowości. Realizacja zadania kosztowała 435 152,48 zł, z czego 202 163,00 zł stanowiła dotacja z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013.