Place zabaw w ramach „Radosnej szkoły”

Place zabaw przy naszych gminnych szkołach podstawowych (w Amelinie, Drążdżewie i Rakach) zostały przygotowane do prowadzenia z dziećmi różnych form zajęć ruchowych. Są wyposażone w różnorodne drabinki, drążki, ścianki wspinaczkowe, pomosty, zjeżdżalnie, równoważnie, przeplotnie oraz kolorowe huśtawki, a co istotne zastosowano na nich nowoczesną, bezpieczną nawierzchnię poliuretanową, amortyzującą upadki. Instrumentem wsparcia finansowego był program rządowy „Radosna Szkoła”, z którego pozyskano środki w wysokości 178 891,20 zł, a drugie tyle stanowiły środki z własnego budżetu.

Plac zabaw Amelin 03 Plac zabaw Amelin 05 Plac zabaw Amelin 02 Plac zabaw Amelin 04 Plac zabaw Amelin 01